Alois Lukášek - Soubor 2 prací - Venkovská stavení

Oleje na kartonu, 24x40 cm a 30x40 cm. Signovány vpravo dole Lukášek. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

32676. Soubor 2 prací - Venkovská stavení
Dražba ukončena:30.05.2019 20:47:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč