Alois Lukášek - Soubor 2 prací - Na návsi ve Lhotce

Oleje na kartonu, 19x29 cm. Signovány vpravo dole Lukášek. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

300930. Soubor 2 prací - Na návsi ve Lhotce
Dražba ukončena:21.09.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč