Alois Lukášek - Skleník - vchod

Olej na kartonu, 15x45 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

308878. Skleník - vchod
Dražba ukončena:06.06.2021 20:53:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč