Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1911-1984
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč