Alois Lukášek

61021. Říjen na Bystřicku - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na kartonu, 56x100 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 21:16:07

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč