Alois Lukášek - Říjen na Bystřicku - VELKÝ FORMÁT

Olej na kartonu, 56x100 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

61021. Říjen na Bystřicku - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.07.2021 21:16:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč