Alois Lukášek - První sníh na Veselíčku

Kombinovaná technika, 25x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

31214. První sníh na Veselíčku
Dražba ukončena:25.04.2019 19:47:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč