Alois Lukášek

63176. Polní kytice

popis: Olej na kartonu, 30x15 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

dražba ukončena: 01.08.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč