Alois Lukášek - Pohled na Vysočinu

Olej na kartonu, 27x52 cm. Signováno vpravo dole 2x Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

303914. Pohled na Vysočinu
Dražba ukončena:06.03.2020 20:02:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč