Alois Lukášek - Pohled na vesnici

Kombinovaná technika, 29x59 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

307567. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:12.02.2021 20:07:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč