Alois Lukášek - Podzimní krajina

Kombinovaná technika, 60x95 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

84840. Podzimní krajina
Dražba ukončena:09.10.2022 20:24:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč