Alois Lukášek - Podzimní háj

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

56078. Podzimní háj
Dražba ukončena:24.02.2021 21:24:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč