Alois Lukášek - Podzim v parku

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

85200. Podzim v parku
Dražba ukončena:27.10.2022 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč