Alois Lukášek - Podzim u Rozseče

Olej na kartonu, 20x59 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

81655. Podzim u Rozseče
Dražba ukončena:17.07.2022 20:30:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč