Alois Lukášek

60791. Podzim u Hlubokého - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na kartonu, 56x110 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 21:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč