Alois Lukášek - Podzim na Vysočině

Olej na kartonu, 25x50 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

71422. Podzim na Vysočině
Dražba ukončena:26.12.2021 20:45:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč