Alois Lukášek - Podzim na Březinách

Olej na kartonu, 40x100 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 114 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
116586. Podzim na Březinách
Dražba ukončena:02.06.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč