Alois Lukášek - Podzim na Bítešsku

Olej na kartonu, 30x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

79783. Podzim na Bítešsku
Dražba ukončena:19.06.2022 21:06:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč