Alois Lukášek - Podvečer v polích

Olej na kartonu, 40x80 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

303935. Podvečer v polích
Dražba ukončena:07.03.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč