Alois Lukášek - Náves ve Lhotce

Olej na kartonu, 30x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

84835. Náves ve Lhotce
Dražba ukončena:09.10.2022 20:23:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč