Alois Lukášek - Náves na podzim (Lhotka)

Nejdelší strana: 117 cm

Olej na sololitu, 55x100 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
89403. Náves na podzim (Lhotka)
Dražba ukončena:05.02.2023 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč