Alois Lukášek - Náves

Olej na kartonu, 19x37 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

81676. Náves
Dražba ukončena:17.07.2022 20:39:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč