Alois Lukášek - Náves

Olej na kartonu, 30x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

104386. Náves
Dražba ukončena:08.10.2023 21:04:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč