Alois Lukášek - Na podzim

Olej na kartonu, 28x39 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

307656. Na podzim
Dražba ukončena:23.02.2021 20:34:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč