Alois Lukášek - Na lukách ve Slavkovicích

Kombinovaná technika, 30x60 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

73254. Na lukách ve Slavkovicích
Dražba ukončena:13.02.2022 21:03:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč