Alois Lukášek - Most ve vsi

Olej na kartonu, 20x50 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

81235. Most ve vsi
Dražba ukončena:28.07.2022 20:29:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč