Alois Lukášek - Lískovec na podzim

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

32327. Lískovec na podzim
Dražba ukončena:29.05.2019 19:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč