Alois Lukášek - Léto na Vysočině

Olej na kartonu, 25x60 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

307223. Léto na Vysočině
Dražba ukončena:04.01.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč