Alois Lukášek - Léto na vsi

Olej na kartonu, 35x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Sklo zezadu prasklé.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

116342. Léto na vsi
Dražba ukončena:26.05.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč