Alois Lukášek - Kytice růží

Olej na kartonu, 70x25 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

84839. Kytice růží
Dražba ukončena:09.10.2022 20:21:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč