Alois Lukášek - Kytice

Olej na kartonu, 70x35 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

305315. Kytice
Dražba ukončena:22.06.2020 20:41:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč