Alois Lukášek - Květen na Ždársku

Olej na kartonu, 40x80 cm Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

92779. Květen na Ždársku
Dražba ukončena:02.04.2023 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč