Alois Lukášek - Krajina u Olší

Olej na kartonu. 20x49 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

40899. Krajina u Olší
Dražba ukončena:26.02.2020 21:35:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč