Alois Lukášek - Krajina s domy

Kombinovaná technika. 20x30 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

41024. Krajina s domy
Dražba ukončena:27.02.2020 19:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč