Alois Lukášek - Konvolut 2 prací - Kytice

Olej na kartonu, 52x24 a 30x20 cm. Signovány vpravo dole Lukášek 1x Rám, pasparta, sklo, 1x rám sklo.

Stav: 1x prasklé sklo. Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

119961. Konvolut 2 prací - Kytice
Dražba ukončena:14.07.2024 20:11:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč