Alois Lukášek - Dvořiště

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

76341. Dvořiště
Dražba ukončena:24.04.2022 20:32:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč