Alois Lukášek - Dřevěná šachta

Olej na kartonu, 39x29 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

307660. Dřevěná šachta
Dražba ukončena:23.02.2021 21:13:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč