Alois Lukášek - Chalupy v Jimramově

Olej na kartonu, 20x35 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

doporučujeme
87402. Chalupy v Jimramově
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč