Alois Lukášek - Cesta ke vsi

Olej na kartonu, 30x39 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

107945. Cesta ke vsi
Dražba ukončena:27.12.2023 21:14:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč