Alois Lukášek - Alej na Moravci

Kombinovaná technika, 54x37 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Současný majitel získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

81632. Alej na Moravci
Dražba ukončena:17.07.2022 20:02:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč