Alois Langerberger - Hlava dítěte

Keramika, výška: 24 cm, signováno Langerberger, vespod značeno 5009/87.

Pozn.: Mírně poškozeno.

10419. Hlava dítěte
Dražba ukončena:31.05.2017 18:14:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč 14.05.2017 5:13:28 177