Alois Kučera - Zátiší s květinami a ovocem

Olej na plátně, 65x85 cm. Signováno vlevo dole Kučera 72. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1905-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

35232. Zátiší s květinami a ovocem
Dražba ukončena:25.09.2019 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč