Alois Kraml

308208. Jirny I.

popis: Olej na plátně, 45x56 cm. Signováno vpravo dole Al. Kraml 58. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 07.04.2021 16:31:29 7230