Kresby a akvarely, od 31x21 cm do 44x31 cm. Některé signovány Kohout. Volné listy.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1891 - 1977
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč