Alois Kohout - Kašna

Detail položky

Detail položky

Pastel, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Lecoque. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 65 cm

 

o autorovi: 1891 - 1977
Narozen v Praze. Studoval na krajinářské škole prof. Crnčice v Záhřebu, pak u prof. Bascheta v Paříži. Hodně cestoval, žil a tvořil převážně v Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

posouzeno znalcem
154114. Kašna
Zbývá:26 dnů, 23 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:13:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci