Alois Kohout

59775. Domy ve Středomoří

popis: Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Al. Kohout 1929. Rámováno.

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:41:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 25 000 Kč