Alois Kohout - Kotvící bárky

Olej na plátně, 60x75 cm, signováno vpravo dole Al. Kohout, rám.

4837. Kotvící bárky
Dražba ukončena:26.05.2016 19:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč