Alois Kalvoda

53736. Zimní krajina

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rámováno.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

dražba ukončena: 17.12.2020 21:09:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 140 000 Kč