Alois Kalvoda - Venkovský dvorek

Detail položky

Detail položky

Kresba tužkou, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Student AVU (1892-1897, prof. Julius Mařák). Mnoho let pracoval jako pedagog. Krajinář a impresionista, který se zaměřoval hlavně na českou krajinu. Mnoho kolektivních a samostatných výstav u nás i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117313. Venkovský dvorek
Dražba ukončena:26.06.2024 22:16:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč 26.06.2024 22:13:23 15672
5 500 Kč 26.06.2024 22:12:55 2405
5 000 Kč 26.06.2024 22:11:57 15672
4 900 Kč 26.06.2024 22:11:05 8349
4 800 Kč 26.06.2024 22:09:41 15672
4 700 Kč 26.06.2024 22:09:32 2405
4 600 Kč 26.06.2024 22:07:44 15672
4 500 Kč 26.06.2024 22:06:50 8349
4 400 Kč 26.06.2024 22:04:36 15672
4 300 Kč limit (26.06.2024 22:04:24) 8349
4 300 Kč 26.06.2024 22:04:25 15672
4 200 Kč limit (26.06.2024 22:03:53) 8349
4 100 Kč 26.06.2024 22:03:54 15672
4 000 Kč limit (26.06.2024 22:03:29) 8349
3 900 Kč 26.06.2024 22:03:30 15672
3 800 Kč limit (26.06.2024 22:03:02) 8349
3 700 Kč 26.06.2024 22:01:57 15672
3 600 Kč 26.06.2024 22:01:39 2405
3 500 Kč 26.06.2024 22:00:39 10062
3 400 Kč 26.06.2024 21:21:15 8349
3 300 Kč 26.06.2024 18:26:42 1252
3 200 Kč 05.06.2024 19:16:17 12957
3 100 Kč 03.06.2024 21:47:27 741
3 000 Kč 31.05.2024 16:53:51 8349