Alois Kalvoda - Venkovský dvorek

Kresba tužkou, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117313. Venkovský dvorek
Dražba ukončena:26.06.2024 22:16:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč