Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Uhel na lepence, 22 x 29 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno v paspartě pod sklem, rozměr s rámem 44 x 50 cm.
Poznámka současného majitele: Galerijní dílo vynikajícího krajináře vzniklo při opakovaném pobytu autora na Podluží v obci Týnec. Obraz pochází z rodiny, jež se s malířem přátelila. Mimořádná nabídka!
o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.