Alois Kalvoda - Před chalupou

Pastel na papíře, 32x35 cm. Signováno vlevo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
114185. Před chalupou
Dražba ukončena:24.04.2024 21:53:52
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč